O nas

Dbamy o Twoje pieniądze jak nikt

Nasi agenci są motywowani Twoim szczęściem. Jesteśmy pierwszym brokerem na świecie, który swój model biznesowy opiera w największej mierze na zadowoleniu Klienta.

Dbamy o Ciebie

Koncentrujemy się na Twoich potrzebach i opinii.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Nasze systemy bazują na najnowszej technologii.

Dostarczamy przyjazny interfejs

Pokazujemy i mówimy jak jest, zrozumiale i bez żargonu.

Misja

Misją Hypomo jest uproszczenie kredytów hipotecznych. Tworzymy doświadczenie związane z kredytem hipotecznym, które jest szybkie, bezpłatne i proste.

Mark Flores Martin
Mark Flores Martin | Współzałożyciel Hypomo

O Hypomo

Hypomo to firma zajmująca się pośrednictwem na rynku kredytów hipotecznych, który przekształca ten rynek. Wprowadzając technologię i przejrzystość do branży, która jej nie ma, tworzymy hipotekę, która jest szybka, bezpłatna i prosta. W przeciwieństwie do innych firm brokerskich, nasi pracownicy są wynagradzani na podstawie Twojej recenzji, a nie na podstawie tego, który bank daje im najwyższą prowizję

Czym różni się Hypomo od tradycyjnego brokera kredytów hipotecznych?

Tradycyjne firmy pośrednictwa kredytowego pracują w strukturze piramidy, która kieruje sprzedażą za pośrednictwem ich brokerów. Kiedy więc wnioskujesz o kredyt hipoteczny u brokera, firma, którą reprezentują, udostępnia im listę prowizji od banków. Oznacza to, że mogą otrzymać wyższą prowizję, jeśli dostaniesz kredyt z Banku A zamiast Banku B, niezależnie od tego, która oferta będzie dla Ciebie korzystniejsza. Brak stałej pensji motywuje ich także do finalizacji kredytu tak szybko, jak to możliwe, aby otrzymać wynagrodzenie. W rezultacie może skończyć się to dla Ciebie nie do końca udanym interesem.

Hypomo zbudowano inaczej, płacimy naszym pracownikom miesięczne wynagrodzenie, a nasi agenci są zmotywowani aby przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę. Na podstawie końcowej oceny otrzymają dodatkowe pieniądze na koniec miesiąca, ale żadna z nich nie jest oparta na prowizji ze sprzedaży. Kampania Hypomo „kup dom, pomóż innym” to wyjątkowa funkcja, która pozwala naszym użytkownikom przekazać część naszych zysków na cele charytatywne. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma organizacjami charytatywnymi i jesteśmy otwarci na kolejne.

Zespół

Zespół zarządzający Hypomo

Mark Flores Martin
CEO
Valia Gallova
Real Estate
Monika Bereczova
Chief Sales Officer
Bartek Ściblak
General Manager Poland
Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template

Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template