O nas

Dbamy o Twoje pieniądze jak nikt

Nasi agenci są motywowani Twoim szczęściem. Jesteśmy pierwszym brokerem na świecie, który swój model biznesowy opiera w największej mierze na zadowoleniu Klienta.

Dbamy o Ciebie

Koncentrujemy się na Twoich potrzebach i opinii.

Zapewniamy bezpieczeństwo

Nasze systemy bazują na najnowszej technologii.

Dostarczamy przyjazny interfejs

Pokazujemy i mówimy jak jest, zrozumiale i bez żargonu.

Misja

Misją Hypomo jest uproszczenie kredytów hipotecznych. Tworzymy doświadczenie związane z kredytem hipotecznym, które jest szybkie, bezpłatne i proste.

Mark Flores Martin
Mark Flores Martin | Współzałożyciel Hypomo

O Hypomo

Hypomo to firma zajmująca się pośrednictwem na rynku kredytów hipotecznych, który przekształca ten rynek. Wprowadzając technologię i przejrzystość do branży, która jej nie ma, tworzymy hipotekę, która jest szybka, bezpłatna i prosta. W przeciwieństwie do innych firm brokerskich, nasi pracownicy są wynagradzani na podstawie Twojej recenzji, a nie na podstawie tego, który bank daje im najwyższą prowizję

Czym różni się Hypomo od tradycyjnego brokera kredytów hipotecznych?

Tradycyjne firmy pośrednictwa kredytowego pracują w strukturze piramidy, która kieruje sprzedażą za pośrednictwem ich brokerów. Kiedy więc wnioskujesz o kredyt hipoteczny u brokera, firma, którą reprezentują, udostępnia im listę prowizji od banków. Oznacza to, że mogą otrzymać wyższą prowizję, jeśli dostaniesz kredyt z Banku A zamiast Banku B, niezależnie od tego, która oferta będzie dla Ciebie korzystniejsza. Brak stałej pensji motywuje ich także do finalizacji kredytu tak szybko, jak to możliwe, aby otrzymać wynagrodzenie. W rezultacie może skończyć się to dla Ciebie nie do końca udanym interesem.

Hypomo zbudowano inaczej, płacimy naszym pracownikom miesięczne wynagrodzenie, a nasi agenci są zmotywowani aby przygotować dla Ciebie najlepszą ofertę. Na podstawie końcowej oceny otrzymają dodatkowe pieniądze na koniec miesiąca, ale żadna z nich nie jest oparta na prowizji ze sprzedaży. Kampania Hypomo „kup dom, pomóż innym” to wyjątkowa funkcja, która pozwala naszym użytkownikom przekazać część naszych zysków na cele charytatywne. Nawiązaliśmy współpracę z kilkoma organizacjami charytatywnymi i jesteśmy otwarci na kolejne.

Zespół

Zespół zarządzający Hypomo

Mark Flores Martin
CEO
Monika Bereczova
Chief Sales Officer
Bartek Ściblak
General Manager Poland
Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template

Clients

You're in good company

Fidelity is a CMS Webflow template